Ataskaitos privalumai

Kiekvienam žmogui suprantama informacija

Mūsų teikiamos VIN patikros ataskaitos ir jų privalumai yra sukurtos labai paprastu principu be sudėtingos struktūros, kad kiekvienas žmogus, nepaisant jo amžiaus ar lyties, be didesnių pastangų galėtų suprasti visą pateikiamą informaciją apie planuojamą įsigyti automobilį. Informacija apie automobilį pagal VIN kodą yra sudėliota struktūrizuotai viename lange, kurį galima slankioti iš viršaus į apačią. Esant poreikiui, visuomet yra matoma greitieji navigacijos mygtukai, kurių pagalba galėsite peršokti nuo vienos dalies iki kitos.

Pateikiama naujausia informacija

Naudoto automobilio pirkimas iš JAV, Vokietijos ar kitos Europos ar Pasaulio valstybės dažnai užtrunka ilgiau nei norime, todėl prieš perkant automobilį norime būti tikri, kad pateikiama informacija yra kuo naujesnė. Niekas nenori gauti įrašų apie transporto priemonę, kuri yra pasenusi ir nebeatitinka tikrovės. VIN patikros ataskaitos informaciją renka praktiškai „tiesiogiai“, todėl informacija atnaujinama labai greitai ir jai netenka užsigūlėti duomenų bazėse ilgą laiką, kol galiausiai pasiekia pirkėją.

Ataskaitos pasidalinimas

Įsigijus ataskaitą apie automobilį Jums bus suteikta prisijungimo nuoroda, kuri galios 30 dienų nuo įsigijimo. Šią nuoroda galima ne tik atsidaryti norimame įrenginyje, bet ir pasidalinti nuoroda su kitais žmonėmis, kuriems peržiūrėti VIN ataskaitą bus itin paprasta. Dalindamiesi ataskaita galėsite gauti patarimų dėl naujojo pirkinio. Taip pat su šia ataskaita galima kreiptis į automobilių servisą ir užklausti kiek galėtų kainuoti remontas pagal gautą informaciją.

„Blockchain“ technologija

Ataskaitos yra generuojamos pasitelkiant „Blockchain“ kompaniją, kurios dėka pateikiami duomenys yra daug sunkiau suklastojami ar padirbami nei tam tikroje centralizuotose duomenų bazėse. Informacijos tikslumas yra labai svarbus faktorius, kuris dažnu atveju nulemia pirkinio kainą ar galutinį pirkėjo sprendimą. Būkime saugūs kartu.

Milžiniška informacijos bazė

Duomenų bazėje yra sukaupta daugiau nei 50 mln. automobilių, iš įvairių pasaulio vietų. Informacija yra nuolatos atnaujinama ir pildoma atsižvelgiant į draudimo kompanijų suteikiamus duomenis, policijos įstaigų įrašus, taksi paslaugas teikiančias įmones ir kitas įstaigas, kurios susijusios su automobilių eksploatacija.