Karantinas: kaip pirkti ir parduoti automobilį?

Karantininis laikotarpis Lietuvoje sukėlė tikrai nemažai sumaišties. Nors daliai žmonių, kasdienis gyvenimas, beveik nepasikeitė, nemaža dali Jų tikrai patiria skaudžius sunkumus. Užsidarius daugumai Lietuvos įmonių, viešųjų vietų ir kitų pramogų vietų, elektroninės paslaugos pradėjo smarkiai populiarėti. Nuo maisto produktų ar kitų prekių užsisakymo į namus iki automobilių registracijos, pardavimų. Pagal statistiką, automobilio pardavimo registracijų internetu padaugėjo apie 50%. Įregistruotų automobilių – 12%.

Pagal „Regitra“ tinklalapyje skelbiamą informaciją, fiziškai klientai nebus aptarnaujami nuo Kovo 16 dienos iki Kovo 30 dienos. Visos paslaugos, kurios lyg šiol buvo daromos atvykus į padalinius, dabar galima atlitki internetu. Visas norimas paslaugas galite rasti apsilankę ČIA.

Primename, kad techninės apžiūros paslaugas teikiančių įmonių padaliniai veikia ir karantino laikotarpiu. Tokiose vietose bus užtikrinama visa reikalingiausia higiena. Taip pat bus pasirūpinta, kad kontrolieriams reikėtų turėti kuo mažiau kontakto su atvykusiais žmonėmis. Atvykus siūloma perduoti automobilio raktelius atsakingam asmeniui ir laukti, kol visa techninė apžiūra bus atlikta. Vairuotojo dalyvavimas apžiūroje bus galimas tik išskirtiniais atvejais, kai to reikalaus būtinybė.

Saugokite ne tik savo sveikatą, bet ir aplinkinių.